מרינדו

שיטת "המצליח" במסעדת מרינדו. תודעת שירות זה לא במדיניות.

על המקום- מסעדת מרינדו.

בשבוע שלפני פסח נסענו לטייל ברמת הגולן. תכננתי לנו ארוחת צהריים במסעדת מרינדו שבכניסה לקיבוץ עין גב.

המסעדה היא גם קצביה, מעדניה וחנות אביזרים למטבח. האווירה במסעדה קצת משונה בגלל שיש קבוצות של מטיילים שנכנסות רק לחנות דבר שיוצר רחש ורעש מאזור הקופה.

מרינדו (1)
מסעדה עם אווירה של סופרמרקט.
התיישבנו ולא ראיתי את העסקית בתפריט. שאלתי את המלצר והוא בתגובה אמר שבגלל פסח אין עסקיות. תהיתי- אנחנו רק שבוע לפני פסח.. פתחתי את התפריט דרך הנייד וראיתי כי אכן בהערה קטנה בפינה כתוב שאין עסקיות בחופשות- כנראה הכוונה לחופשות של בית ספר, כי רוב האנשים שאני מכירה עובדים…

תפריט מרינדו עסקית

התבאסתי כי העסקית שלהם אמורה להיות די משתלמת, אבל מה שכתוב כתוב…

על האוכל- מסעדת מרינדו.

הזמנו שתי מנות עיקריות. האחת, סטייק אנטריקוט (400 גרם) בתוספת של צ'יפס ורוטב צ'ימיצ'ורי. הסטייק היה טעים, אך רחוק מלהיות אחד הסטייקים הטובים שאכלתי. תחילה קיבלנו את הסטייק רייר לגמרי, בעוד שביקשנו אותו בדרגת עשייה מדיום. את הטעות הזאת קל לתקן (פחות כשזה קורה בכיוון ההפוך) והחזירו את הסטייק לגריל לעוד כמה רגעים.

מרינדו (4)

המנה שנייה, הייתה של המבורגר עגל במשקל 220 גרם (60 ש"ח) שהגיע עם כל התוספות הקלאסיות המתבקשות: עגבנייה ,בצל סגול, ועלי חסה. ההמבורגר היה הרבה יותר מוצלח מהאנטריקוט והיה טעים ועסיסי.

עם ההמבורגר הניח המלצר גם הקופסת רטבים של קטשופ, מיונז וכו' שהייתה מלוכלכת ודביקה. גם הרוטב קטשופ היה מהסוג "הפושטי" מה שקילקל להמבורגר המוצלח.

מרינדו (5)
רוטב קטשופ מהסוג "הפושטי" הצליח לקלקל המבורגר מוצלח.

באשר לתוספות שהגיעו לצד העיקריות- הצ'יפס היה צ'יפס רגיל קנוי והתפו"א היה חצי מטוגנים חצי מחוממים, חסרי טעם מיוח. עדיף כבר היה להזמין מנה של צ'יפס.

מרינדו (3)

מרינדו (2)

אווירה ושירות-מסעדת מרינדו.

מרינדו (6)
איפה ואיפה בין הסועדים

בעודנו יושבים אנחנו שומעים את השולחן שלידנו שקיבל חשבון מופתע לגלות שאין עסקית ופונה למלצר בנושא. המלצר הלך לאחראי שאמר לו לעשות להם עסקית. לאחר מכן, מגיע בחור ויושב גם כן בשולחן שלידנו. המלצר הפעם חכם יותר, אומר לו שאין עסקיות. בתגובה הבחור קם והולך לאחראי, שמחליט גם לו לעשות עסקית. איפה ואיפה בין הסועדים- תהיתי?

כשהגיע החשבון שלנו, אמרתי למלצר שהייתי שמחה לדבר עם האחראי, במקום הגיעה האחמ"שית שעמדה בתוקף על כך שאין עסקיות. כשאמרתי לה שליתר השולחנות ניתנה האופציה להזמין לפי העסקית, היא הופתעה נסוגה ואמרה שהיא תעדכן את החשבון בהתאם.

כשקיבלנו את החשבון המעודכן ראיתי כי עבור ההמבורגר עודכן המחיר לפי התפריט של העסקית, דבר שגילם הנחה בשווי 7 ש"ח, בעוד שהמנה השנייה של האנטריקוט 400 גרם לא עודכנה לפי העסקית. האחמש"ית אמרה כי אין לה מה לעשות, מאחר ובעסקיות הם מציעים רק מנה של 250 גרם.

  • מנה של 250 גרם עולה לפי התפריט הרגיל 112 ש"ח, בעסקית 79 ש"ח. (הפרש של 33 ש"ח).
  • מנה של 400 גרם בתפריט הרגיל עולה 161 ש"ח.
ניסיתי להסביר לאחמ"שית, שכשהזמנו לא קיבלנו את התפריט עסקיות וכי הנכון הוא לעדכן את החשבון לפי עסקית 250 גרם בתוספת ההפרש במחיר בין שני הגדלים (250-400 גרם). כל ההנחה הייתה מסתכמת ב 33 ש"ח ועוד 4 ש"ח להפרש על מחיר השתייה, אך האחמ"שית התעקשה, ואני החלטתי ששלושים ומשהו שקלים לא ישנו את חיי ואם זאת הגישה שלהם אז חבל להם.

 

לסיכום– מסעדת בשרים נטולת אווירה ומסתבר שגם נטולת תודעת שירות. לשם אני לא חוזרת…

money

חשבון בבקשה:

אנטריקוט 400 גרם- 161 ש"ח

המבורגר עגל- 60 ש"ח

קולה זירו- 13 ש"ח

סודה- 11 ש"ח

המבורגר עגל- 60- ש"ח

קולה זירן 13- ש"ח

עסקית- 59 ש"ח

קולה זירו- 7 ש"ח

סה"כ 238 ש"ח (לפני טיפ).

מרינדו
4.0 ציון סופי
דירוג הגולשים 4 (3 votes)
המסננת סיננה.. דרגו גם אתם!!
אוכל
שירות
אווירה
תמורה לכסף

phone טלפון: 04-6658555

homeכתובת: מול הכניסה לקיבוץ עין גב

iconsלינק לאתר של מסעדת מרינדו – עין גב

Facebook-Icon לינק לפייסבוק של מסעדת מרינדו

תגובות

תגובות

עדיין רעבים?

קולוניה

מסעדת ה "חוף" הכי טובה באילת | קולוניה על המקום | מסעדת קולוניה מסעדת קולוניה ממוקמת הכי קרוב …

שילה

דגים נאים, מנות קטנות ומחירים בשמיים | שילה על המקום | שילה "שילה הקרויה על שמה של …